Pracovní příležitosti

Prodejce zemědělské a komunální techniky:

Přijmeme prodejce zemědělské a komunální techniky na HPP. Náplní práce je vyhledávat příležitosti, zpracovávát nabídky a prodávat stroje zákazníkům. Požadujeme excelentní vystupování, znalost strojů nebo znalost zemědělské problematiky, odolnost a agilitu. Nabízíme zázemí firmy s 25 lety zkušeností, služební vůz, výkonové hodnocení a zastupování světové značky.

Své životopisy zasílejte pouze na jaroslav.rank@rankcar.cz s předmětem "Zaměstnání", děkujeme.
Zavedená firma přijme prodejce náhradních dílů pro zemědělskou techniku. Požadujeme prodejní schopnosti, perfektní vystupování, uživatelskou znalost PC, řidičský průkaz sk. B, pasivní znalost AJ, zkušenosti v oboru výhodou. Nabízíme práci v rostoucím oboru, výkonové ohodnocení a možnost růstu.
Své životopisy zasílejte pouze na jaroslav.rank@rankcar.cz s předmětem "Zaměstnání", děkujeme.
Neustále poptáváme pracovníky v sektoru servis a údržba zemědělské techniky na pracovní pozici servisní technik (mechanik - opravář). Vyžadujeme přizpůsobivost, zručnost, soběstačnost a ochotu pracovat přesčas. Nabízíme možnost pracovat v příjemném kolektivu s posledními technologiemi, práci s počítačem, řešit problémy operativně- tvůrčí práce, školení, růst v oboru a služební vůz.
Své životopisy zasílejte pouze na milos.svatek@rankcar.cz s předmětem "Zaměstnání", děkujeme.